Τα τμήματα της Ε? τάξης ανέλαβαν τον εορτασμό της Εθνικής επετείου της 25η Μαρτίου.

Η γιορτή   έγινε στην νέα και μεγαλύτερη σκηνή της αίθουσας πολλαπλών χρήσεων του σχολείου.

Τα παιδιά με τη συνδρομή του μουσικού του σχολείου μας κυρίου Αλέξανδρου Τσούγιεφ τραγούδησαν εξαιρετικά τραγούδια της επετείου και με τη βοήθεια του εκπαιδευτικού της Θεατρικής Αγωγής κυρίου Ευθυμιάδη Σωφρόνιου έπαιξαν μικρά σκετς ζωντανεύοντας την εκδήλωση.

Την ευθύνη βέβαια της γιορτής είχαν οι δάσκαλοι των τμημάτων της Ε΄ τάξης , κυρίας Ρότσκα Φανής και κυρίου Αμανατίδη Αρσένιου.

Οι γονείς τίμησαν για μια ακόμη φορά την εκδήλωση του σχολείου και γέμισαν την αίθουσα συμμετέχοντας στην γιορτή με την παρουσία τους και το χειροκρότημά τους .

Συγχαρητήρια σε μαθητές και εκπαιδευτικούς για την εξαιρετική γιορτή και θερμές ευχαριστίες στους γονείς για την παρουσία τους.

giorth25m1 giorth25m2

giorth25m3